Yhteystiedot - Rookie Communications

Yhteystiedot

Rookie Communications Oy

Raivaajantie 2, 80100 Joensuu
Y-tunnus: 2776850-3
www.rookiecom.fi
Verkkolaskuosoite: 003727768503
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

 

 

Arttu Käyhkö

sisällöntuottaja, toimitusjohtaja

040 594 0285

arttu@rookiecom.fi

 

Ville Moilanen

sisällöntuottaja, osakas

050 547 7366

ville@rookiecom.fi

 

Juha Halonen

asiakkuusjohtaja

050 410 4347

juha@rookiecom.fi

 

Arttu Laakkonen

sisällöntuottaja

0400 905 516

arttu.laakkonen@rookiecom.fi

 

Heini Myller

sisällöntuottaja

050 434 7960

heini@rookiecom.fi

 

Miia Ruuttula

sisällöntuottaja

050 470 2751

miia@rookiecom.fi

 

Annika Lius

sisällöntuottaja

050 475 4903

annika@rookiecom.fi

 

Joni Laihosola

videokuvaus ja editointi

050 314 1264

joni@rookiecom.fi

 

Ukko Torni

videokuvaus ja editointi

044 242 8750

ukko@rookiecom.fi

 

Tommi Louhelainen

tuotanto-ad

050 338 7936

tommi@rookiecom.fi

 

Siiri Puhakka

tuottaja

050 475 3684

siiri@rookiecom.fi

 

Remo Vilkko

videotuottaja

050 460 4270

remo@rookiecom.fi

 

Jonna Suvanto

digimarkkinoija

050 409 8870

jonna@rookiecom.fi

 

Kalle Saarela

sisällöntuottaja, harjoittelija

kalle@rookiecom.fi

 

Joonas Räsänen

videotuottaja, harjoittelija

044 203 2459

joonas@rookiecom.fi

 

Juho Sallinen

verkkosivut, harjoittelija

050 449 3029

juho@rookiecom.fi