Yhteystiedot - Rookie Communications

Rookie Communications Oy

 

 

Arttu Käyhkö

sisällöntuottaja, toimitusjohtaja

040 594 0285

arttu@rookiecom.fi

 

Ville Moilanen

sisällöntuottaja, osakas

050 547 7366

ville@rookiecom.fi

 

Arttu Laakkonen

sisällöntuottaja

0400 905 516

arttu.laakkonen@rookiecom.fi

 

Joni Laihosola

videokuvaus ja editointi

050 314 1264

joni@rookiecom.fi

 

Ukko Torni

videokuvaus ja editointi

044 242 8750

ukko@rookiecom.fi

 

Matti Koukkari

tuottaja

050 409 8870

matti@rookiecom.fi

 

Rookie Communications Oy
Puronsuunkatu 1 A, 80160 Joensuu
Y-tunnus: 2776850-3
www.rookiecom.fi

 

Verkkolaskuosoite: 003727768503
Operaattori: OpusCapita Solutions (E204503)

 

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Rookie Communications Oy (OpusCapita skannauspalvelu)

PL 14772

00062 LASKUTUS